Reference od klientů

Data mají pro mnoho lidí nevyčíslitelnou hodnotu, zvláště když se jedná třeba o fotky z dovolené či svatby. Jejich ztráta bolí. Zachraňovat data nás baví a největší odměnou je úleva a radost našich klientů. Nejsme kouzelníci, ale profesionální tým, který vám vždy vyjde vstříc. U nás platíte jen za úspěšnou záchranu dat.

AMER SPORTS Czech Republic s.r.o.

AMER SPORTS Czech Republic s.r.o. Dva dni pred migráciou starého servera na nový nám padol RAID controller. Firma DataHelp do 3 kalendárnych dní (od piatku) obnovila všetky dáta na externý disk. Expresná komunikácia rovnako ako expresné prinavrátenie dát. Nemáme čo vytknúť a firmu doporučujeme.

Vykouzlili jsme úsměv na tváři mága rockové kytary Michala Pavlíčka

Fotografie Michal Pavlíček Zachraňují se různé věci, důležité i ty zdánlivě méně významné. Při hře na kytaru by se neměla ztratit žádná nota a stejně tak je tomu i s uloženými informacemi na disku. Proto nás těší, že jsme pomohli zachránit data z pevných disků prvotřídnímu hudebníkovi Michalu Pavlíčkovi, nestorovi české elektrické kytary. Přečíst success story

Jak jsme zachraňovali cenná data Check Czech Fashion

Fotka Check Czech Fashion S externím diskem v záloze máte pocit bezpečně uschovaných dat, ale i tento pomocník se může jednoho dne „polámat“, stejně jako to „kolečko“ ve známé národní písni. Do takové situace se dostaly blogerky z módního portálu Check Czech Fashion. Proto se obrátily na DataHelp, aby jim jejich materiál v podobě článků, fotek a videí zachránil. Přečíst success story

Jak jsme zachraňovali milionové fotografie Ondřeje Pýchy

Fotka Ondřeje Pýchy Touha ulovit dobrý snímek skvělého fotografa Ondřeje Pýchu určitě neopouští. Proto by byla škoda, kdyby se značná část jeho díla uchovaného na externím plotnovém disku nadobro ztratila. Zajímá vás, jak jsme při diagnostice a záchraně jeho dat postupovali? Přečíst success story
Alžběta H. ...ještě jednou bych Vám moc ráda poděkovala za pomoc při záchraně fotografií miminka... Fotka miminka
Zbyněk K. ...rád bych vám alespoň touto cestou poděkoval za záchranu dat. Nalezli jsme vše co jsme potřebovali a dokonce v poslední verzi. Takže obnova po kyberútoku byla nakonec rychlá a bez zásadní ztráty dat.
Pavel S. Dobrý den, moc děkuji za záchranu disku, poděkujte, prosím, technikovi za perfektní práci.
Štěpán L. ...díky za super rychlou pomoc s reinkarnací macbook pro, jinde strašili s měsícem bez počítače a hle - jde to i jinak! Mac se vzchopil a jede jak za mlada...
Václav Š. ...chtěl bych vám ještě poděkovat (trochu opožděně) za záchranu dat z SD karty. Jsem velice rád, že se podařilo zachránit kompletně vše.
Lenka W. ...ještě jednou jsem Vám chtěla poděkovat za záchranu dat. Neumím si představit, že bych přišla o 15 let „vzpomínek“ a díky Vám už ani nemusím. Musí to být krásné dělat takto lidem radost....
Slavomír W. ...disk mi přišel v pořádku a byl jsem mile překvapen,kolik dat se vám podařilo obnovit. Tímto technikům děkuji.
Ludmila O. ...chtěli bychom Vám velmi poděkovat za záchranu dvou disků, kde jsme měli uložena data, fotky a jiné dokumenty (nastřádané během 7 let). Tyto dokumenty a hlavně fotky jsou pro nás cenné a je úžasné je mít pohromadě a zase je vidět. :) Máte zlaté ručičky, jste šikovní a úžasní. Moc si Vaší práce ceníme a přejeme Vám jen to nejlepší v celém novém roce...
Milada H. ...děkuji Vám za 100% záchranu dat z externího disku, za profesionální přístup a příjemné chování Vašich zaměstnanců. Doporučím Vaši adresu. Mnoho úspěchů do Vaši záslužné práce...
Jana K. ...Tímto bych Vám i všem Vašim kolegům chtěla poděkovat za velmi vstřícné, ochotné a milé jednání. Fotografie pro mne mají zkrátka citovou hodnotu :). Budu všude doporučovat Vaše služby.
Milan M. ...chtěl bych Vám poděkovat za záchranu dat!! Sice to bylo nákladnější, ale rozhodně toho nelituji. Mám vše, co jsem chtěl mít nazpět. S přístupem jsem byl také velice spokojen. Děkuji celému týmu a přeji dalších spokojených zákazníků v roce 2017.
Check Czech Fashion
Jiří M. ...děkuji za opravdu profesionální přístup a přeji mnoho spokojených zákazníků, mezi které se řadím i já...
Pavla S. ...dnes mi od Vas dorazil hard disk. Data jsou presne jako pred poskozenim, pekne na svem miste ve slozkach, coz je super. Obavala jsem se, ze to bude vsechno splacany dohromady. Skvela prace. Jeste jednou dekuji. Budu Vas vsude doporucovat a chvalit.....
Ivana P. ...moc děkuji za data, jste úplně nejlepší!...
Karolína J. ...děkuji mnohokrát za ochotu. Jsem moc ráda za tu spoustu dat, kterou se Vám podařilo zachránit. A ve všem jste byli vstřícní, určitě Vaši firmu doporučím, až se někdo z mých kamarádů dostane do podobné situace.
Petra P. ...dnes nám přišel zachráněný externí disk (s fotkami z porodního sálu). Rádi bychom poděkovali expertům, kteří vykonali práci. Jejich profesionalita je u nás nanejvýš ceněna. Děkuji a přeji pěkné Vánoce! Udělali jste nám moc radost!
Jana K. ...chtěla bych Vám moc poděkovat za obnovená data z notebooku manžela. Strašně moc nám to udělalo radost, ta data byla pro mne moc důležitá. Děkuji Vám, máte všichni zlaté ručičky.
Jakub J. Zařízení nám dorazilo v pořádku. Data jsou všechny. Chtěl bych Vám jménem ALLCITY s.r.o. poděkovat za vstřícnost. Oproti jiným jste se k tomu postavili jako profesionálové a oceňujeme férovou spolupráci. Moc děkujeme za záchranu našich dat, které pro nás jako pro 3D studio měli nedocenitelnou hodnotu. Pokud budeme moci, určitě Vás doporučíme. ALLCITY s.r.o.
Tomáš B. Dobrý den, disk včera dorazil, data jsou v pořádku, moc děkuji za výbornou práci. Pokud budu mít obdobný problém, rád se na Vás v budoucnu obrátím.
Kamil S. ...super, děkuji. Zdá se to ok a požadovaná složka s daty je vidět na disku C:\ Skvělá práce :-) Pozdravujte kolegu.
Jan M. ...po obnově funguje vše jako dřív.
Pavel Š. ...chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za záchranu dat. Vše se podařilo zachránit. Předejte mé díky i Vašemu týmu. Všem kdo projeví zájem Vás budu vřele doporučovat. Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem.
Václav L. ...tak to je nejlepší zpráva za posledních 14 dní! Moc Vám děkuji za zachránění dat, stavím se dnes/zítra. Děkuji, rád Vás budu všem doporučovat.
Pavel K. ...disk došel dnes před polednem a všechno funguje. Všem, co mají na tom zásluhu moc děkuji a nebudu šetřit chválou.
Aleš K. ...mockrát děkuji, včera disk dorazil, je to skvělé, chodí to. Moc děkuji za rychlost i výbornou komunikaci.
Jakub Š. Disk dorazil v pořádku a vše funguje jak před nehodou. Moc vám děkuji za záchranu dat! Bude-li někdo v mém okolí potřebovat tuto službu, jistě vás doporučím.
Dagmar H. ...Děkuji za velmi vstřícné jednání a rychlou záchranu dat. :-) Památník Terezín
Renata H. ...Děkuji velmi za ochotu a super spolupráci. Turistický region Jizerské hory
Pearl H. ...Thank you so much for your efforts to save my husband’s data on his PC hard drive (I got your contact from...). Thank you also for sending the hard drive back to me.

I am sorry I have not written sooner. I do appreciate your work and will certainly recommend your company to anyone else in future.
Karel L. ...Ještě jednou Vám upřímně děkuji za záchranu mých dat z poškozeného disku i za Vaše ochotné a vstřícné jednání. Všem známým na Vás sdělím kladné reference.
Roman K. ...Disky dnes dorazili v pořádku. Data jsou všechna v pořádku i systém, který přeinstaluji. Děkuji za záchranu dat a poděkujte technikům, kteří se na tom zúčastnili.
Jiřina P (9.9.2013) ...Moc děkuji za vstřícné jednání, budeme Vás doporučovat dále! Byli jsme velice spokojení. Viavis
Martin T. ...Moc děkuji za obnovu. Isotra
Jan K. ...Potvrzuji, že disk dorazil a všechna důležitá data vč. poslední zálohy dokumentů, které byly původně na přepsané části disku, jsou čitelná. Díky ještě jednou, zdravím a přeji hezký den. Oracle
Martin S. ...Velmi děkujeme za záchranu dat. Budeme o Vás velmi pozitivně referovat mezi našimi zákazníky a známými. Těch případů ztráty dat kolem nás bylo docela dost. Škoda, že jsme Vás neznali dříve. Revis elektro s.r.o.
Jan H. ...Chtěl bych Vám moc poděkovat za záchranu dat z poškozeného disku, který jsem Vám svěřil. Jak jsem již psal, data na něm měli pro mě velkou hodnotu, protože se jednalo o fotografie. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho spokojených klientů.
Jana Z. ...Mockrát děkuji za pomoc, vypadá to tak, že se to našim IT-kům nezkopírovalo správně, anebo na to úplně zapomněli.

Ještě jednou děkuji, budu Vás doporučovat všem známým, zachránil jste nám velký kus práce. :-)
Sbarro
Eva T. ...Děkuji, vím, že to bude znít blbě, ale doufám, že už vás nebudu potřebovat:) Nový počítač hýčkám:). Děkuji za vaši práci a námahu a přeji hodně úspěchů do budoucna:))
Petr M. ...Děkuji, jste nejlepší.
Miroslav P. ...Chtěla bych poděkovat za záchranu dat, výsledek je velmi uspokojivý až výborný.
Airway Net
Score
BVZ Commerce
Lučební Závody Dráslovka Kolín
Československá fotografie
EQUICK
ForAgri
L & E The Global Packaging Resource
mangaloo freshbar
Autocentrum Novák Švec
Unit Sofa
Ondej Pycha photographer

Reference od klientů

Data mají pro mnoho lidí nevyčíslitelnou hodnotu, zvláště když se jedná třeba o fotky z dovolené či svatby. Jejich ztráta bolí. Zachraňovat data nás baví a největší odměnou je úleva a radost našich klientů. Nejsme kouzelníci, ale profesionální tým, který vám vždy vyjde vstříc. U nás platíte jen za úspěšnou záchranu dat.

Vykouzlili jsme úsměv na tváři mága rockové kytary Michala Pavlíčka

Fotografie Michal Pavlíček Zachraňují se různé věci, důležité i ty zdánlivě méně významné. Při hře na kytaru by se neměla ztratit žádná nota a stejně tak je tomu i s uloženými informacemi na disku. Proto nás těší, že jsme pomohli zachránit data z pevných disků prvotřídnímu hudebníkovi Michalu Pavlíčkovi, nestorovi české elektrické kytary. Přečíst success story

AMER SPORTS Czech Republic s.r.o.

AMER SPORTS Czech Republic s.r.o. Dva dni pred migráciou starého servera na nový nám padol RAID controller. Firma DataHelp do 3 kalendárnych dní (od piatku) obnovila všetky dáta na externý disk. Expresná komunikácia rovnako ako expresné prinavrátenie dát. Nemáme čo vytknúť a firmu doporučujeme.

Jak jsme zachraňovali cenná data Check Czech Fashion

Fotka Check Czech Fashion S externím diskem v záloze máte pocit bezpečně uschovaných dat, ale i tento pomocník se může jednoho dne „polámat“, stejně jako to „kolečko“ ve známé národní písni. Do takové situace se dostaly blogerky z módního portálu Check Czech Fashion. Proto se obrátily na DataHelp, aby jim jejich materiál v podobě článků, fotek a videí zachránil. Přečíst success story

Jak jsme zachraňovali milionové fotografie Ondřeje Pýchy

Fotka Ondřeje Pýchy Touha ulovit dobrý snímek skvělého fotografa Ondřeje Pýchu určitě neopouští. Proto by byla škoda, kdyby se značná část jeho díla uchovaného na externím plotnovém disku nadobro ztratila. Zajímá vás, jak jsme při diagnostice a záchraně jeho dat postupovali? Přečíst success story
Alžběta H. ...ještě jednou bych Vám moc ráda poděkovala za pomoc při záchraně fotografií miminka... Fotka miminka
Zbyněk K. ...rád bych vám alespoň touto cestou poděkoval za záchranu dat. Nalezli jsme vše co jsme potřebovali a dokonce v poslední verzi. Takže obnova po kyberútoku byla nakonec rychlá a bez zásadní ztráty dat.
Pavel S. Dobrý den, moc děkuji za záchranu disku, poděkujte, prosím, technikovi za perfektní práci.
Štěpán L. ...díky za super rychlou pomoc s reinkarnací macbook pro, jinde strašili s měsícem bez počítače a hle - jde to i jinak! Mac se vzchopil a jede jak za mlada...
Václav Š. ...chtěl bych vám ještě poděkovat (trochu opožděně) za záchranu dat z SD karty. Jsem velice rád, že se podařilo zachránit kompletně vše.
Lenka W. ...ještě jednou jsem Vám chtěla poděkovat za záchranu dat. Neumím si představit, že bych přišla o 15 let „vzpomínek“ a díky Vám už ani nemusím. Musí to být krásné dělat takto lidem radost....
Slavomír W. ...disk mi přišel v pořádku a byl jsem mile překvapen,kolik dat se vám podařilo obnovit. Tímto technikům děkuji.
Ludmila O. ...chtěli bychom Vám velmi poděkovat za záchranu dvou disků, kde jsme měli uložena data, fotky a jiné dokumenty (nastřádané během 7 let). Tyto dokumenty a hlavně fotky jsou pro nás cenné a je úžasné je mít pohromadě a zase je vidět. :) Máte zlaté ručičky, jste šikovní a úžasní. Moc si Vaší práce ceníme a přejeme Vám jen to nejlepší v celém novém roce...
Milada H. ...děkuji Vám za 100% záchranu dat z externího disku, za profesionální přístup a příjemné chování Vašich zaměstnanců. Doporučím Vaši adresu. Mnoho úspěchů do Vaši záslužné práce...
Jana K. ...Tímto bych Vám i všem Vašim kolegům chtěla poděkovat za velmi vstřícné, ochotné a milé jednání. Fotografie pro mne mají zkrátka citovou hodnotu :). Budu všude doporučovat Vaše služby.
Milan M. ...chtěl bych Vám poděkovat za záchranu dat!! Sice to bylo nákladnější, ale rozhodně toho nelituji. Mám vše, co jsem chtěl mít nazpět. S přístupem jsem byl také velice spokojen. Děkuji celému týmu a přeji dalších spokojených zákazníků v roce 2017.
Check Czech Fashion
Jiří M. ...děkuji za opravdu profesionální přístup a přeji mnoho spokojených zákazníků, mezi které se řadím i já...
Pavla S. ...dnes mi od Vas dorazil hard disk. Data jsou presne jako pred poskozenim, pekne na svem miste ve slozkach, coz je super. Obavala jsem se, ze to bude vsechno splacany dohromady. Skvela prace. Jeste jednou dekuji. Budu Vas vsude doporucovat a chvalit.....
Ivana P. ...moc děkuji za data, jste úplně nejlepší!...
Karolína J. ...děkuji mnohokrát za ochotu. Jsem moc ráda za tu spoustu dat, kterou se Vám podařilo zachránit. A ve všem jste byli vstřícní, určitě Vaši firmu doporučím, až se někdo z mých kamarádů dostane do podobné situace.
Petra P. ...dnes nám přišel zachráněný externí disk (s fotkami z porodního sálu). Rádi bychom poděkovali expertům, kteří vykonali práci. Jejich profesionalita je u nás nanejvýš ceněna. Děkuji a přeji pěkné Vánoce! Udělali jste nám moc radost!
Jana K. ...chtěla bych Vám moc poděkovat za obnovená data z notebooku manžela. Strašně moc nám to udělalo radost, ta data byla pro mne moc důležitá. Děkuji Vám, máte všichni zlaté ručičky.
Jakub J. Zařízení nám dorazilo v pořádku. Data jsou všechny. Chtěl bych Vám jménem ALLCITY s.r.o. poděkovat za vstřícnost. Oproti jiným jste se k tomu postavili jako profesionálové a oceňujeme férovou spolupráci. Moc děkujeme za záchranu našich dat, které pro nás jako pro 3D studio měli nedocenitelnou hodnotu. Pokud budeme moci, určitě Vás doporučíme. ALLCITY s.r.o.
Tomáš B. Dobrý den, disk včera dorazil, data jsou v pořádku, moc děkuji za výbornou práci. Pokud budu mít obdobný problém, rád se na Vás v budoucnu obrátím.
Kamil S. ...super, děkuji. Zdá se to ok a požadovaná složka s daty je vidět na disku C: Skvělá práce :-) Pozdravujte kolegu.
Jan M. ...po obnově funguje vše jako dřív.
Pavel Š. ...chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za záchranu dat. Vše se podařilo zachránit. Předejte mé díky i Vašemu týmu. Všem kdo projeví zájem Vás budu vřele doporučovat. Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem.
Václav L. ...tak to je nejlepší zpráva za posledních 14 dní! Moc Vám děkuji za zachránění dat, stavím se dnes/zítra. Děkuji, rád Vás budu všem doporučovat.
Pavel K. ...disk došel dnes před polednem a všechno funguje. Všem, co mají na tom zásluhu moc děkuji a nebudu šetřit chválou.
Aleš K. ...mockrát děkuji, včera disk dorazil, je to skvělé, chodí to. Moc děkuji za rychlost i výbornou komunikaci.
Jakub Š. Disk dorazil v pořádku a vše funguje jak před nehodou. Moc vám děkuji za záchranu dat! Bude-li někdo v mém okolí potřebovat tuto službu, jistě vás doporučím.
Dagmar H. ...Děkuji za velmi vstřícné jednání a rychlou záchranu dat. :-) Památník Terezín
Renata H. ...Děkuji velmi za ochotu a super spolupráci. Turistický region Jizerské hory
Pearl H. ...Thank you so much for your efforts to save my husband’s data on his PC hard drive (I got your contact from...). Thank you also for sending the hard drive back to me.

I am sorry I have not written sooner. I do appreciate your work and will certainly recommend your company to anyone else in future.
Karel L. ...Ještě jednou Vám upřímně děkuji za záchranu mých dat z poškozeného disku i za Vaše ochotné a vstřícné jednání. Všem známým na Vás sdělím kladné reference.
Roman K. ...Disky dnes dorazili v pořádku. Data jsou všechna v pořádku i systém, který přeinstaluji. Děkuji za záchranu dat a poděkujte technikům, kteří se na tom zúčastnili.
Jiřina P (9.9.2013) ...Moc děkuji za vstřícné jednání, budeme Vás doporučovat dále! Byli jsme velice spokojení. Viavis
Martin T. ...Moc děkuji za obnovu. Isotra
Jan K. ...Potvrzuji, že disk dorazil a všechna důležitá data vč. poslední zálohy dokumentů, které byly původně na přepsané části disku, jsou čitelná. Díky ještě jednou, zdravím a přeji hezký den. Oracle
Martin S. ...Velmi děkujeme za záchranu dat. Budeme o Vás velmi pozitivně referovat mezi našimi zákazníky a známými. Těch případů ztráty dat kolem nás bylo docela dost. Škoda, že jsme Vás neznali dříve. Revis elektro s.r.o.
Jan H. ...Chtěl bych Vám moc poděkovat za záchranu dat z poškozeného disku, který jsem Vám svěřil. Jak jsem již psal, data na něm měli pro mě velkou hodnotu, protože se jednalo o fotografie. Děkuji za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho spokojených klientů.
Jana Z. ...Mockrát děkuji za pomoc, vypadá to tak, že se to našim IT-kům nezkopírovalo správně, anebo na to úplně zapomněli.

Ještě jednou děkuji, budu Vás doporučovat všem známým, zachránil jste nám velký kus práce. :-)
Sbarro
Eva T. ...Děkuji, vím, že to bude znít blbě, ale doufám, že už vás nebudu potřebovat:) Nový počítač hýčkám:). Děkuji za vaši práci a námahu a přeji hodně úspěchů do budoucna:))
Petr M. ...Děkuji, jste nejlepší.
Miroslav P. ...Chtěla bych poděkovat za záchranu dat, výsledek je velmi uspokojivý až výborný.
Airway Net
Score
BVZ Commerce
Lučební Závody Dráslovka Kolín
Československá fotografie
EQUICK
ForAgri
L & E The Global Packaging Resource
mangaloo freshbar
Autocentrum Novák Švec
Unit Sofa
Ondej Pycha photographer

může vás zajímat:

 

zachraňujeme:

Copyright © 2024, Všechna práva vyhrazena. | Nastavení cookies