Ostrava, Plzeň, Olomouc, České B., Liberec – záchrana dat

Ostrava, Plzeň, Olomouc, České Budějovice, Liberec, Jihlava, Mladá Boleslav, Hradec Králové, Kladno, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Most, Karviná, Havířov… to je jen letmý výčet měst, odkud dokážeme vaše nefunkční disky rychle k nám dovézt. Následně provedeme bezplatnou diagnostiku obnovy dat a sdělíme cenu jejich záchrany.

Naprosto nezáleží na vzdálenosti, tedy to jestli jste např. z Ostravy, Plzně, Olomouce, Českých Budějovic či Liberce, protože váš disk u nás bude vždy třetím dnem od podání vaší žádosti na profesionální záchranu dat.

Nejpozději třetím dnem se na váš disk blíže podíváme

Když např. dnes v poledne zjistíte, že vaše zařízení „neposlouchá a nekomunikuje“ a stihnete nám dát vědět do 15:00, tak druhý den se u vás zastaví náš partner GLS, zařízení vyzvedne a následující den nám jej předá osobně do rukou v naší centrále v Praze. Po objednání svozu po 15:00 vyzvedne kurýrní služba vaše zařízení až den po následujícím dni.

Proč média k záchraně dat svážíme do Prahy?

V Praze máme k záchraně dat k dispozici svou špičkovou laboratoř a veškeré potřebné zázemí. Jednoduše tak provedeme diagnostiku poškození, stanovíme cenu. Takže nezáleží na tom, zda posíláte disk například z Ostravy či Plzně.

Potřebujete zachránit data?
  • 1) Vypněte zařízení (další používání výrazně sníží šanci na záchranu dat).
  • 2) Objednejte bezplatnou diagnostiku poruchy a zjistěte cenu.
  • 3) Po diagnostice se domluvíme na postupu záchrany dat.
*Zaplatíte jen v případě úspěšné záchrany dat.

může vás zajímat:

 

zachraňujeme:

Copyright © 2024, Všechna práva vyhrazena. | Nastavení cookies